Parapety produkowane w Kłodzku

Pozostałe

Nasza firma zajmuje się także nietypowymi zleceniami. Przykładowo: unikatowe grobowce, rzeźby, kolumny, fontanny, kule czy inne rzeczy wykonane z kamienia nie stanowią dla nas żadnego problemu. Jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia klienta, parapety kłodzko – kamieniarstwo

Dom wczasów dziecięcych Duszniki Zdroj

Pozostałe

green-rest-strona-290x220Placówka Green Rest przeznaczona jest do okresowego pobytu dzieci fizycznie słabych, wymagających poprawy stanu zdrowia, dla dzieci i młodzieży z terenów ekologicznie zagrożonych. Placówka wspomaga wychowanie oraz opiekę szkolną i rodzinną.

Keep reading

Odprawa towaru w warszawie

Spedycja, logistyka

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia strony internetowej dotyczącej spedycji. Firmy spedycyjne zajmują się przewozem różnych rzeczy. Przewozy są bardzo tanie i bezpieczne, bardzo ułatwiają życie kierowcom.

Keep reading

Kartony a bezpieczeństwo

Pakowanie paczek

security-265130_1920Kartony są najbardziej powszechną formą do przewożenia paczek z jednego miejsca do drugiego. Mój karton wytrzymał sześćdziesiąt kilogramów i leciała aż ze Szkocji do Polski usługą pewnej firmy – transport lotniczy w Polsce. Wytrzymała tą długą podróż bez szwanku. Moje rzeczy były w nim bezpieczne i nie były narażone dzięki niemu na żadne uszkodzenia. Karton jest coraz częściej wykorzystywany do przesyłania wielkich paczek.

Keep reading